همیشه سبز

آخرین فرصت برای اصلاح حساب بانکی ویژه هدفمندی یارانه ها
نویسنده : سبز - ساعت ٥:٥٤ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٤ مهر ،۱۳۸٩
 

مدیرعامل سازمان هدفمند کردن یارانه ها از فعال شدن مجدد سامانه رفاهی به نشانی wwwrefahiir همزمان با آغاز واریز یارانه ها به حساب سرپرستان خانوار خبر داد و گفت: امکان ثبت و اصلاح حساب بانکی سرپرستان خانوار در سامانه رفاهی طی مدت واریز یارانه وجود دارد.
بهروز مرادی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به این که دو روز پیش، مرکز آمار آخرین تغییرات وضعیت خانوارها را در اختیار وزارت رفاه قرار داد، خاطرنشان کرد: براساس این اطلاعات، وضعیت تعدادی از خانوارها به علت یکی از وقایع تولد، فوت، طلاق و ازدواج تغییر کرده است و سرپرستان این گروه ها می توانند با مراجعه به سامانه رفاهی، شماره حساب خود را ثبت کنند.
وی همچنین به عدم تایید حساب بانکی کمتر از سه درصد کسانی که متقاضی دریافت یارانه هستند، از سوی بانک اشاره و اظهار کرد: این افراد می توانند با مراجعه به سامانه رفاهی، شماره حساب بانکی خود را اصلاح کنند.
به گفته مرادی، افرادی که شماره حساب آنها از سوی بانک تایید نشده است باید با مراجعه به شعبه بانکی که در آن حساب دارند، مشکل را برطرف و نسبت به ثبت شماره حساب خود در سامانه رفاهی اقدام کنند.
مدیرعامل سازمان هدفمند کردن یارانه ها در پایان، زمان واریز یارانه به حساب خانوارها را، هفته پیش رو عنوان و اضافه کرد: ترتیب استانی واریز یارانه ها به زودی اعلام می شود.