همیشه سبز

عضو مجمع روحانیون و وزیر کشور دولت خاتمی گفت: برخی می گویند دوره اصلاح طلبی تمام
نویسنده : سبز - ساعت ۳:۱٢ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٦ مهر ،۱۳۸٩
 

عضو مجمع روحانیون و وزیر کشور دولت خاتمی گفت: برخی می گویند دوره اصلاح طلبی تمام شده اما هر کس چنین بگوید ممکن است در دلش معتقد به پایان دوره انقلاب اسلامی باشد.
عبدالواحد موسوی لاری در گفت وگو با ایلنا اظهار داشت: مگر می شود ادعا کرد آینده اصلاحات بد است اما انقلاب اسلامی وضعیت خیلی خوبی دارد؟ بدون اصلاحات، تثبیت نظام جمهوری اسلامی معنا پیدا نمی کند.
موسوی لاری گفت: «تلقی من همیشه این بوده است که اصلاحات چیزی جز روزآمد شدن شرایط جامعه مبتنی بر جمهوری اسلامی نیست و اگر روزی گوشه ای از جریان اصلاحات دچار مشکل شود به این معناست که انحرافی در مسیر ما رخ داده است، یعنی ما به جای اصلاح امور در جا زده ایم.»
آنچه شایسته یادآوری به آقای موسوی لاری است این که دست بر قضا برخی از متحدان سیاسی جبهه اصلاحات بارها به صراحت ادعا کردند دوره انقلاب اسلامی پایان یافته و باید برای آن ختم گرفت! و با این همه گزافه گویی ها، آدرس غلط به شبه اصلاح طلبان دادند و آنها را از مردم و جمهوری اسلامی جدا کردند و به نهایت سقوط کشاندند تا جایی که به نام اصلاحات انواع خیانت، حرمت شکنی، ترویج فساد و تلاش سازمان یافته برای سرنگونی انقلاب اسلامی صورت گرفت و در اغلب موارد با همراهی یا سکوت مدعیان خط امام در جبهه کذایی اصلاحات قرار گرفت که لابد همه اینها برای «تثبیت نظام» بوده است! همچنین باید یادآور شد که شیوه رایج منافقین در تاریخ فساد به نام صلاح و افساد به نام اصلاح است... «و اذا قیل لهم لا تفسدوا فی الارض قالوا انما نحن مصلحون».
ادعای روزآمد کردن جمهوری اسلامی به عنوان دغدغه مدعیان اصلاح طلبی نیز در حالی مطرح می شود که در اوج دولت اصلاحات- که جناب موسوی لاری وزیر کشور آن دولت بود-هدایت کنندگان اصلی جبهه اصلاحات علنا اعلام می کردند دوره آرمانگرایی و پافشاری بر اصول و ارزش های انقلاب گذشته و به جای تاکید بر خط امام و عدالت خواهی و استکبارستیزی، باید از دموکراسی لیبرال، کاپیتالیسم و تسلیم در برابر قدرت ها سخن گفت... و بالاخره، بعید است که آقای موسوی لاری دچار آلزایمر شده و تلاش ناکام خود و دوستانش را برای عبور از امام و انقلاب فراموش کرده باشد.