همیشه سبز

سخنگوی کارگروه طرح تحول اقتصادی اعلام کرد واریز یارانه های نقدی منطقه به منطقه
نویسنده : سبز - ساعت ٧:٤٠ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٧ مهر ،۱۳۸٩
 

سخنگوی کارگروه تحول اقتصادی دولت گفت:یارانه های نقدی منطقه به منطقه به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود.
«محمدرضا فرزین» اضافه کرد: منابع تنخواهی که دولت قرار است برای واریز یارانه نقدی تامین کند شناسایی شده، ضمن اینکه این منابع به زودی و پس از تخصیص به حساب مردم واریز خواهد شد.
سخنگوی کارگروه تحول اقتصادی دولت در عین حال خبر داد: بسته جامع حمایتی از بخش حمل و نقل-درون و برون شهری- پس از برگزاری ده ها جلسه کارشناسی سرانجام در جلسه اخیر این کارگروه به جمع بندی نهایی رسید.
وی افزود: در این بسته مجموعه سیاستها و برنامه هایی دیده شده است که بر بسترسازی در بخش حمل و نقل و سیستم های کنترل و نظارت تاکید دارد، ضمن اینکه براساس این بسته، قرار شد رانندگان و کارکنان بخش حمل و نقل مورد حمایت دولت قرار گیرند.
فرزین از اختصاص منابع قرض الحسنه ای به فعالان بخش حمل و نقل خبر داد و خاطر نشان کرد: موضوع تامین اجتماعی رانندگان نیز در این بسته دیده شده است. به گزارش خبرگزاری مهر، سخنگوی کارگروه تحول اقتصادی دولت اظهار داشت: مدیریت اجرای بسته جامع حمل و نقل با وزارت کشور و با مسئولیت مستقیم محمدرضا رویانیان رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور خواهد بود.
فرزین از تعیین تکلیف نهایی قیمت برق در جلسه آتی کارگروه تحول اقتصادی دولت سخن گفت و افزود: در جلسه دوشنبه گذشته این موضوع در کارگروه بررسی و مقرر شد در کارگروه تخصصی بررسی های دیگر انجام شود که در روزهای سه شنبه و چهارشنبه گذشته کارگروه تخصصی با حضور مسئولان وزارت نیرو و سایر مسئولان ذی ربط موضوع را بررسی و نهایی کرد.
وی تصریح کرد: موضوع تعیین تکلیف قیمت برق ابتدا قرار بود در جلسه پنجشنبه شب کارگروه تحول اقتصادی در دستور کار باشد که به دلیل سفر وزیر نیرو به لبنان این موضوع به جلسه فردای این کارگروه موکول شد.
سخنگوی کارگروه تحول اقتصادی با اشاره به اینکه قیمتهای برق برای بخشهای مختلف تبعیضی-ترجیحی خواهد بود، اظهار داشت: قیمت گذاری برق به نحوی خواهد بود که همچنان از مناطق گرم و بخشهای کشاورزی و صنعت حمایت شود.