همیشه سبز

ترور شخصیت حاج سیداحمد خمینی(ره) سکوت سیدحسن و معرکه گیری منافقین جدید
نویسنده : سبز - ساعت ۳:۱٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ مهر ،۱۳۸٩
 

فرزند شیخ آلت دست منافقین علناً و با گستاخی، مرحوم سیداحمد خمینی(ره) را متهم به جعل نامه به نام امام خمینی کرد!
این گزافه گویی احمد منتظری بلافاصله با استقبال رسانه های نفاق جدید و مدعیان دروغین خط امام به ویژه سایت کلمه (وابسته به میرحسین موسوی) مواجه شد اما با وجود سپری شدن چند روز، هنوز هم دفتر تنظیم و نشر آثار امام خمینی و رئیس آن- سیدحسن خمینی- واکنشی به این تحریف تاریخی بزرگ و ترور شخصیت فرزند امام خمینی(ره) نشان نداده اند.
احمد منتظری که پای ثابت همکاری با رسانه های بیگانه است و به وسیله برخی بقایای باند مهدی هاشمی (از جمله کدیور) نقش مهمی در فریب و مدیریت آقای منتظری علیه انقلاب و نظام و امام طی سال های اخیر ایفا کرد، در پوشش دفاع از خیانت های پدر خود مدعی شد «من برای توجیه کار مرحوم امام خمینی در نوشتن نامه 6/1/68 به دانشجویان گفتم ممکن است نامه آیت الله منتظری به امام نرسیده باشد. گفتن این واقعیت که حاج احمد خمینی به جای امام، آن نامه را نوشته ممکن است تلخ باشد اما توهین نیست]![ وقتی حضرت آیت الله منتظری نامه 6/1/68 را مشاهده نمود بسیار متعجب شد و فرمود بعید است چنین مطالبی را استادش به او نوشته باشد. نامه 6/1 دست خط احمدآقا خمینی بود و پدرم هم دست خط را تأیید کرد.»
این وقاحت و گزافه گویی در حالی است که حتی به شهادت عناصر ضدانقلاب، آقای منتظری توسط گروهک ها مدیریت و توجیه و تخلیه اطلاعاتی می شده است.به عنوان مثال 13مرداد گذشته «محمد- ص» عضو پیشین گروهک تحکیم و ادوار تحکیم ضمن اشاره به ملاقات مکرر این 2 گروهک با منتظری تاکید کرده بود:« یکی از این ملاقات ها در سال 86 بود که به همراه جمعی از دوستان ادوار تحکیم و دفتر تحکیم به قم و بیت آیت ا... منتظری رفتیم. اتاقی مملو از بولتن های خبری. سراغ برخی دوستان غایب را گرفتند. آن زمان 3 تن از دوستان پلی تکنیک از سوی محاکم قضایی محکوم شده بودند. او روزانه اخبار خارجی و داخلی را دریافت می کرد». نویسنده مطلب سایت ضدانقلابی خودنویس توضیح نداده بود که «بولتن »های یاد شده توسط کدام تیم تهیه و در اختیار آقای منتظری قرار می گرفت؟
کانالیزه شدن دفتر و دادن اطلاعات غلط به منتظری، یکی از اتفاقات عبرت آموزی بود که باعث شد وی حتی از مقابله جمهوری اسلامی با گروهک تروریستی منافقین انتقاد کند اما حضور باند تروریست و آدم کش مهدی هاشمی در حلقه اول اطرافیان خود را نبیند بلکه از آنها تا پای معارضه با انقلاب و امام هم دفاع کند. این روند بولتن سازی و کانالیزاسیون منتظری کار را به جایی رساند که وی حتی از منافقین تروریست قاتل 72 شهید مظلوم انقلاب- و از جمله شهید محمد منتظری- دفاع کرد و به همین خاطر از سوی گروهک کانون مدافعان حقوق بشر (وابسته به شیرین عبادی) مورد ستایش قرار گرفت!
عناصری نظیر کدیور در این اواخر موفق شدند فتوایی از آقای منتظری علیه برنامه هسته ای ایران بگیرند. کدیور در نامه خود برنامه هسته ای کشورمان را به عنوان یک تهدید به تصویر کشیده و با جنگ طلب معرفی کردن جمهوری اسلامی، خواستار فتوای منتظری شده بود! منتظری هم با توجه به فضاسازی مفصل کدیور در نامه خود، 22 مهر 88 پاسخ داد «ساخت و نگهداری سلاح های کشتار جمعی ممنوع می باشد و اگر کشوری در این جهت گام بردارد نه تنها مرتکب اسراف شده بلکه موجب تهدید برای کشورهای دیگر و در نتیجه بی اعتمادی گردیده و بسا موجب تیرگی روابط شود. در این فرض خود سردمداران آن کشور باید از هرگونه اقدام در جهت آن سلاح ها پرهیز کنند و اگر نکردند مردم از حاکمان بخواهند که پرهیز کنند و در صورت تخلف دیگر کشورها، به هر شکل از آنان ممانعت نمایند»!!
شایان ذکر است اوایل دی ماه سال گذشته نیز دو تن از اعضای گروهک نهضت آزادی از مراودات و مشورت های خاص به آقای منتظری و دریافت مطالب سری نظام از وی خبر داده بودند. عبدالعلی بازرگان دوم دی 88 در سایت ملی-مذهبی نوشت: «آیت الله منتظری در برابر کسی ایستاد که حاصل عمر او ]امام خمینی[ حساب می شد و کمتر از «حضرت امام» درباره ایشان نگفته بود... در خانه آیت الله منتظری همواره به روی مخالفان باز بود. ما نیز در نهضت آزادی بیانیه های خود از جمله علیه ولایت فقیه و ادامه جنگ را برای ایشان می بردیم]!![... در سال 67 پس از عملیات مرصاد، تعدادی از زندانیان که بیشتر آنها از مجاهدین ] گروه تروریستی منافقین[ بودند به اعدام محکوم شدند. فقط آیت الله منتظری از حقوق این نیروها که از جمله فرزند او را ] در ماجرای جنایت تروریستی 7تیر[ کشته بودند، دفاع کرد».
عضو گروه نهضت آزادی با «هولناک» خواندن برکناری آقای منتظری از قائم مقامی رهبری در زمان حضرت امام، به ملاقات خود با آقای منتظری در حول و حوش همان ایام اشاره کرده و نوشته بود «نگارنده حامل بیانیه و پیامی از تهران از ناحیه پدر و دوستان نهضت آزادی در امور جاری برای آقای منتظری بودم. در این ملاقات خصوصی ماجرا را ناباورانه با جزئیات از ایشان دریافت کردم، ناباورانه از این جهت که ایشان صادقانه]!![ و غیرسیاستمدارانه، اصل حکم و جزئیات را به عضوی از یک حزب مخالف اطلاع می دهد. این دلالت بر صفا و سادگی می کرد»!
ابراهیم یزدی رئیس گروهک نهضت آزادی نیز در گفت وگو با رادیو زمانه از صمیمیت ویژه با منتظری خبر داده و گفته بود «من به ایشان توصیه کردم بهتر است اندکی مماشات و صبر کند تا امور به ایشان واگذار شود. معمولا به دیدن ایشان می رفتم و یادم هست در زمستان سال 67 ] یکی دو ماه قبل از برکناری آقای منتظری[ در دیداری که با ایشان در قم داشتم، ایشان به من لطف داشت و نامه هایی را که با آقای خمینی مبادله کرده بودند، برای من خواند»(!)

روزنامه کیهان