همیشه سبز

جلیلی: به زودی اسنادی از اشاعه سلاح هسته ای توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی منتشر م
نویسنده : سبز - ساعت ۳:٢۳ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ مهر ،۱۳۸٩
 

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان گفت: اقدام اخیر آمریکا علیه مسوولان جمهوری اسلامی ادامه سیاست این کشور در 28 مرداد و مقابله با جمهوریت نظام است.
سعید جلیلی ـ دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان ـ در چهارمین اجلاس بین المللی اتحادیه رادیو تلویزیون های اسلامی با اشاره به ممتاز بودن ظرفیت های اندیشه اسلام در جنگ نرم، شکست دشمن در این جبهه را حتمی دانست.
وی افزود: دشمن با شبکه رسانه ای سست و عنکبوتی که دارد در جنگ نرم با طرح یک سوال دچار استیصال و درماندگی می شود.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اذعان به این مطلب که قدرت جهان اسلام در اندیشه دینی آن است، پیروزی در جنگ نرم را تنها با پشتوانه اندیشه اسلامی ممکن دانست.
وی هم چنین در پاسخ به سوالی در مورد اقدام اخیر دولت آمریکا علیه هشت نفر از مسوولان جمهوری اسلامی ایران آن را اقدامی علیه جمهوریت و رای مردم دانست و اظهار داشت: این اقدام نشان داد آمریکا کماکان مثل 28 مرداد به دنبال استبداد، کودتا و مقابله با رای مردم ایران است. دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان جنجال قدرت های استکباری درباره فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران را تلاشی برای انحراف افکار عمومی از موضوعات مهمی چون اشاعه سلاح هسته یی توسط این قدرت ها دانست و گفت: به زودی اسنادی از اشاعه این سلاح ها توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی منتشر و پیگیری خواهیم کرد.