همیشه سبز

احمدی نژاد: همراهی مردم با هدفمندی یارانه ها عامل اصلی موفقیت این طرح است
نویسنده : سبز - ساعت ۳:٢٦ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ مهر ،۱۳۸٩
 

رئیس جمهور کشورمان تأکید کرد که همراهی مردم با اجرای طرح بزرگ هدفمندسازی یارانه ها، عامل مهم و اصلی موفقیت این طرح است.
به گزارش دفتر امور رسانه های ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد پیش از ظهر دیروز در دیدار استانداران سراسر کشور اجرای هدفمند کردن یارانه ها را از مهمترین برنامه های دولت برشمرد و نقش استانداران را در اجرای دقیق آن مورد تأکید قرار داد.
وی همراهی مردم را مهمترین عامل موفقیت این طرح بزرگ اقتصادی خواند و تصریح کرد: دولت در موضوع هدفمند کردن یارانه ها به دنبال توزیع عادلانه آن بین آحاد مردم است.
رئیس جمهور همچنین با اشاره به مصوبات دولت در سفرهای استانی هیئت دولت از استانداران خواست با برنامه ریزی دقیق زمینه اجرایی شدن مصوبات را در حداقل زمان فراهم کنند.
مسائل اقتصادی و سیاسی از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در ابتدای این جلسه شماری از استانداران در سخنانی به بیان دیدگاه های خود در خصوص مسائل مختلف از جمله موضوع هدفمند کردن یارانه ها، مصوبات سفرهای استانی هیئت دولت و مشکلات استان متبوع پرداختند.
شهامت وشجاعت دولت ستودنی است
وزیر کشور نیز در این جلسه تأکید کرد: هر کدام از اقداماتی که دولت انجام می دهد نیاز به جسارت و شهامت خاصی دارد که دولت نهم و دهم از این ویژگی ها برخوردار بوده و هست.
مصطفی محمدنجار با اشاره به تغییرات انجام شده در سطح استانداران کشور، گفت: یکی از اقدامات خوب و اساسی دولت، بحث اعلام استان البرز بوده است.
وی با بیان این که استانداران پیرو و پیگیر سیاست های دولت هستند، بحث مسکن مهر، آب و کشاورزی، بهداشت و درمان، راه و جاده را از جمله مباحث مورد توجه استانداران برشمرد.
وی همچنین با مورد توجه قرار دادن بحث هدفمند کردن یارانه ها در ادامه تصریح کرد: ما در وزارت کشور در این راستا 30 جلسه داشته ایم و قرار است در ادامه نیز هفته ای یک یا دوجلسه به صورت شبانه روزی داشته باشیم و آقای عبداللهی را به عنوان دبیر این جلسات انتخاب کرده ایم و در این ارتباط با استانداران دائماً تعامل خواهیم داشت.
محمدنجار خاطرنشان کرد: نظام ما به مدد و یاری الهی روز به روز در صحنه های داخلی و بین المللی در حال پیشرفت است آن چنانکه که در صحنه داخلی روز قدس و محکوم کردن هتک حرمت به قرآن کریم مورد توجه قرار گرفت و در صحنه بین الملل نیز شاهد حضور مقتدرانه رئیس جمهور در سازمان ملل بودیم.