شرکت 200سرمایه گذار ایرانی و خارجی در همایش بین المللی یاسوج

حدود 200 سرمایه گذار شامل ایرانیان مقیم خارج از کشور و تعدادی سرمایه گذار خارجی در همایش بین المللی «معرفی فرصت های سرمایه گذاری ایران» در یاسوج شرکت کردند.
به گزارش ایرنا، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مراسم استقبال از این سرمایه گذاران با توصیف وضعیت استثنایی اقلیمی، گردشگری و ویژگی های خاص این استان برای سرمایه گذاری گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد از هر لحاظ بهترین موقعیت سرمایه گذاری را در خود جای داده است.
«قوام نوذری» افزود: 600 طرح با برآورد اعتبار ارزی 700 میلیارد دلار و 140 هزار میلیارد برآورد ریالی به سرمایه گذاران معرفی خواهد شد که 114 طرح آن مربوط به این استان است.
وی اظهار داشت: این طرحها در زمینه های نفت و گاز، آب و کشاورزی، صنعت و معدن و گردشگری به متقاضیان سرمایه گذاری معرفی خواهند شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه علاوه بر میهمانان خارجی، مقامات و کارشناسان 0 2 استان کشور نیز در این همایش شرکت دارند، افزود: کار همایش از روز سه شنبه آغاز شده است و تا امروز ادامه خواهد یافت.
ریاست جمهوری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، شورای عالی امور ایرانیان مقیم خارج از کشور، وزارت صنایع و معادن، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت نیرو، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، سازمان امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد، دانشگاه یاسوج، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن یاسوج، شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و شهرداری سی سخت برگزارکنندگان و حامیان این همایش هستند.

/ 0 نظر / 9 بازدید