موسوی، همچنان در توهم محبوبیت

به گزارش شبکه خبری صداقت، میرحسین موسوی در آخرین مصاحبه خود با سایت جرس ادعا کرد که مردم خواهان بازگشت او به صحنه سیاست هستند و تا وقتی رفراندوم برگزار نشود، جنبش سبز ساکت نخواهد نشست.
این ادعای موسوی که صراحتا بیانگر تعارض او با نظام و رهبر انقلاب است، ناشی از همان توهم محبوبیت است. چرا که کاندیدای دهمین انتخابات ریاست جمهوری هنوز باور ندارد که مردم حامی جدی احمدی نژاد هستند. شاید علتش هم این است که او به استانهای مختلف کشور سفر نکرده است تا به خانه اقشار مختلف مردم برود و ببینید عکس احمدی نژاد زینتگر هر خانه ای است و مردم به داشتن رئیس جمهوری چنین شجاع و با ایمان افتخار می کنند. رئیس جمهوری که امروز فقط به ایران تعلق ندارد. بلکه بسیاری از ملت های جهان خواهان او هستند. ترس رژیم غاصب صهیونیستی از سفر احمدی نژاد به لبنان بیانگر این است که احمدی نژاد به حق محبوبیتی جهانی پیدا کرده است. حال جای این سوال هنوز باقی است که سران فتنه سبز تا کی میخواهند بر مبنای توهمات خود حرکت کنند؟ هر چند سخنان ایشان این روزها بیشتر شبیه طنزی است که اسباب خنده ملت را فراهم نموده است.
چرا که اصولا حتی نیازی نیست که آقای موسوی به استانهای مختلف کشور سفر کند، بلکه حتی اگر او کمی به آرای امروز پایتخت نیشینان توجه می کرد متوجه میشد که نه تنها کسی خواهان بازگشت او نیست، بلکه بسیاری از نخبگان جامعه این سوال را مطرح می کنند که فردی که به خاطر خودکامگی خود در زمان انتخابات دست به سوء استفاده سیاسی از عواطف نسل جوان زده است، آیا جایز است آزادانه با رسانه های مخالف نظام مصاحبه کند و هر گونه دروغی را به ملت نسبت دهد؟
به راستی حرکتهای عجیب میرحسین موسوی در طی یک سال اخیر و در مقابل آن صبر و تحمل مسئولان نظام بیانگر آن است که ایران امروز مهد آزادی اندیشه در سراسر جهان است. آیا اگر در نظام غرب فردی این چنین بی محابا نظرات خود را مطرح می کرد، نظام لیبرال دموکراسی غرب حاضر بود در برابر او سکوت کند؟ حجم بالای زندانیان سیاسی در نزد رژیم غاصب صهیونیستی، ایالات متحده آمریکا و برخی کشورهای اروپایی بیانگر آن است که مدعیان حقوق بشر امروزه حقوق بشر را تنها به ابزاری تبدیل کرده اند که با استفاده از آن به اهداف قدرت طلبانه خود دست یازند. اما گذشت زمان رفته رفته شواهد جدیدی را در اختیار ملتها قرار خواهد داد و چه بسا به زودی رابطه میان حادثه 11 سپتامبر، جنگ افغانستان و عراق و دخالت دولت آمریکا در طراحی فتنه های سال گذشته مشخص گردد. رابطه ای که بیانگر این مطلب خواهد بود که لابی صهیونیست از هر ابزاری برای حذف نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرتمندترین دشمن تفکر نژاد پرستی و استبداد نرم استفاده خواهد نمود.
شبکه خبری صداقت قصد دارد در راستای روشنگری هر چه بیشتر اسنادی را که در خصوص ارتباط میان واقعه 11 سپتامبر، جنگ افغانستان و عراق و در نهایت دخالت دستگاه های امنیتی آمریکا در انتخابات سال گذشته جمع آوری کرده است، منتشر نماید به آن امید که اتحاد ملت ایران سبب گردد تا دشمن نتواند با القای شبهات و تحرکات فتنه انگیزانه فرصت نسل جوان را به تهدید تبدیل نماید.

/ 0 نظر / 3 بازدید