دادستان کشور:جریان‌های سیاسی مرزهای خود را با نظام روشن کنند

گروه سیاسی دادستان تهران با اشاره به دستگیری‌هایی که در اصفهان صورت گرفته گفت: جریانات سیاسی توجه داشته باشند که وقتی به افرادی مرخصی داده می‌شود که به درمان یا زندگی شخصی بپردازند، دنبال کردن کارهای سیاسی برخلاف عهد آنان است و کسانی که به مرخصی می‌آیند قرار نیست که فعالیت علیه نظام انجام دهند.
به گزارش ایسنا، عباس‌ جعفری دولت‌آبادی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست دادسرای ناحیه 10(هاشمی) افزود: این افراد که در جریان مرخصی قرار داشتند و به اصفهان رفته و اقداماتی انجام داده بودند توسط پلیس و نهادهای امنیتی دستگیر شدند.
دادستان تهران با تأکید بر این‌که سازمان و نهادهایی که پروانه ندارند نباید فعالیت کنند، تصریح کرد: همچنین سازمان‌ها و نهادهایی که پروانه دارند اما پروانه‌هایشان توقیف است نمی‌توانند فعالیت کنند و صرفاً نهادها و سازمان‌هایی می‌توانند به فعالیت بپردازند که طبق قانون مجوز و پروانه فعالیت داشته باشند.
وی در ادامه گفت: جریان‌های سیاسی مرزهای خود را با نظام روشن کنند. با توجه به این‌که 15 ماه از انتخابات گذشته و انتخابات 15 ماه پیش برگزار شده کسانی هنوز می‌خواهند که ادامه دهند؛ روشن است که فعالیت‌های سیاسی و انتقاد در جمهوری اسلامی آزاد است اما به‌طور طبیعی مقابله با نظام پاسخ خود را خواهد داشت.

/ 0 نظر / 3 بازدید