وزیر کشور: عصبانیت دشمن از پیشرفت کشور علت ترور دانشمندان ایرانی است

شهریار- خبرنگار کیهان:
وزیر کشور گفت: صهیونیست جهانی و عوامل استکبار از پیشرفت های ایران عصبانی هستند و به همین دلیل به عملیات تروریستی اقدام کرده اند
. مصطفی محمد نجار در مراسم بهره برداری از یکصد طرح عمرانی، فرهنگی و خدماتی شهرداری شهریار با بیان این مطلب افزود: این عملیات تروریستی نشانه ناتوانی و سردرگمی دشمن در برابر ملت ایران است.
وزیر کشور با تأکید بر شناخت دشمن از سوی ملت ایران گفت: دشمن از یک طرف قطعنامه علیه ایران صادر می کند و از سوی دیگر عواملش دانشمندان ایرانی را ترور می کنند.
وی با اشاره به ترور دو استاد برجسته دانشگاه ها توسط عوامل استکبار جهانی گفت: در این راستا نشست ویژه ای در شورای امنیت کشور برگزار شد و در آن تصمیماتی درباره حفاظت از دانشمندان و متخصصان کشور اتخاذ شد.
وزیر کشور افزود: بدنبال تحقیقات انجام شده توسط مأموران امنیتی چند نفر در ارتباط با ترور دو دانشمند ایرانی دستگیر شدند و اعترافات آنان نشاندهنده دخالت دشمن صهیونیستی در این حادثه است. مصطفی محمد نجار تأکید کرد: ملت ایران مطمئن باشد تا گرفتن انتقام خون شهید شهریاری و شهدای انقلاب، خادمان آنها دست از کار برنخواهند داشت.
گفتنی است یکصد طرح عمرانی، فرهنگی و خدماتی شهرداری شهریار با اعتباری بالغ بر 337 میلیاردو 550 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

/ 0 نظر / 8 بازدید