عصبانیت شدید ضد انقلابیون از حوزه های علمیه و مراجع

حوزه های علمیه و مراجع تقلید نه تنها از سران جنبش سبز و بازداشت شدگان حوادث سال گذشته حمایت نکردند بلکه در مواردی علیه آنها موضع گرفتند و آتش بیار معرکه شدند.»
این تحلیل را سایت ضددینی و ضدانقلابی روزنت که با مدیریت مشترک طیفی از سلطنت طلبان و برخی عناصر فراری مدعی اصلاح طلبی اداره می شود، منتشر کرد. روزنت نوشت: سران جنبش سبز بارها رهبران مذهبی و مراجع تقلید و روحانیون را دعوت به همراهی کردند اما متاسفانه پاسخ درخوری نیافتند. تاسف بارتر اینکه حوزه های علمیه در طول سال گذشته، خود آتش بیار معرکه شدند و شعله های آن را فروزانتر کردند.
این سایت ضدانقلابی خود یکی از محافل آتش افروز در فتنه و آشوب سال گذشته بود و در مقاطع مختلف مطالب ضدمذهبی و ضدفقهی متعددی را منتشر کرده که از آن جمله اهانت های تروریست های اجیرشده ای نظیر سروش و گنجی و... علیه فقها و روحانیت و قرآن و وحی و عصمت پیامبر(ص) و انکار امام زمان(عج) بوده است. سروش از جمله به مرحوم حضرت آیت الله مشکینی(ره) حمله کرده و فقه و فقها را با عملکرد گروهک آمریکایی طالبان مقایسه کرده بود!
محافل ضدانقلاب پس از مشاهده همراهی روحانیت اصیل و مرجعیت انقلابی با نظام و رهبری و ناامیدی از این جریان، ناچارا دست به دامن چند روحانی نمای جاه طلب و آلت دست شدند که اساسا وجاهت و حجیتی در میان روحانیت و مردم ندارند. جالب اینکه جماعتی به این روحانی نماها دخیل بستند که پیش از این تقلید را کار میمون معرفی کرده بودند.

/ 0 نظر / 3 بازدید