کریستین ساینس مانیتور: استقبال پرشور مردم قم از آیت الله خامنه ای تایید دوباره

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی با اشاره به استقبال گسترده اقشار مردم قم از رهبر معظم انقلاب نوشت: مردم شهر قم،قلب شیعیان جهان، با استقبال گسترده از آیت الله خامنه ای مجددا حمایت و همراهی خود را با نظام اثبات نمودند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران،روزنامه کریستین ساینس مانیتور در این باره نوشت: سفر آیت الله خامنه ای،فرمانده کل قوای ایران به شهر قم،قلب شیعیان جهان ،با استقبال کم سابقه ای مواجه شد.
بر اساس این گزارش،این سفر نشان داد که رهبر انقلاب ایران موفق شده است با درایت خود کشورش را از تنش های سال گذشته نجات دهد.
آیت الله خامنه ای در دیدار از قم خود را در میان انبوهی از هوادارانی دیدند که با ترک محل کار برای دیدن ایشان به خیابان ها آمده بودند.
این روزنامه می نویسد:دیدار روز سه شنبه آیت الله خامنه ای از قم تایید دوباره جایگاه والای ایشان در بین مردم بود.در این بین مخالفان بعد از انتخابات ایران، با حضور ایشان در قم همگی انگار خفه شده باشند و کاملا در سکوت فرو رفته اند.
یک تحلیلگر امور سیاسی در این باره می گوید:با استقبال گرم آیات عظام قم از آیت الله خامنه ای پیروزی بزرگ مجددی برای جمهوری اسلامی بدست آمد. در قم تصاویر بسیاری از آیت الله خامنه ای مشاهده شد و این خود موفقیت بزرگی در تایید نظام اسلامی ایران بود.

/ 0 نظر / 7 بازدید