پالون درازگوش لو رفته کت و شلوار حقوق بشر بپوشید!

عضو گروهک تروریستی منافقین از سران فتنه در داخل کشور خواست برای جلب حمایت غرب در پوشش «حقوق بشر» وارد شوند و تحریم ایران را با این بهانه دنبال کنند. وی تصریح کرد تحریم ایران به خاطر فعالیت های هسته ای صرفا باعث انسجام و اتحاد ملت ایران شده است.
«حسین-ب» در سایت «ایران امروز» (سایت وابسته به گروهک اتحاد جمهوری خواهان که از تجمع چند گروهک منحله چپ مارکسیستی در خارج کشور تشکیل شده) نوشت: اقدام آمریکا در تحریم 8 مقام جمهوری اسلامی به دلیل نقض حقوق بشر بی سابقه و نامنتظره بود. جهان غرب سالهاست که برای فشار بر ایران به دلایل سیاسی تلاش می کند. آمریکا از ماه های اول انقلاب سلسله تحریم هایی را وضع کرده اما مورد اعتراض مردم قرار گرفته است، البته انگیزه های غرب برای تحریم قابل درک است]![ سیاست هسته ای و خارجی جمهوری اسلامی در منطقه خاورمیانه بسیاری از جوامع غربی را نگران کرده است. اما این تحریم ها نتوانسته نتیجه مطلوب غرب را به بار آورد.
این منافق فراری اضافه می کند: علاوه بر بی نتیجه بودن تحریم ها، رژیم توانسته فعالیت هسته ای را به عنوان یک مسئله ملی مطرح و حمایت بخش وسیعی از مردم را در این زمینه به دست آورد و بنابراین تحریم های غرب علیه مردم و منافع ملی تلقی شده و به احساسات ضدغربی دامن زده است. به همین دلیل هم تحریم های مذکور از سوی کمتر کسی در ایران یا نیروهای اپوزیسیون مورد تایید قرار گرفته است.
وی با وجود اذعان به سیاسی کاری و غرض ورزی غرب در تحریم های مذکور، خواستار تغییر پوشش و توجیه تحریم ها شد و نوشت: تحریم و فشار بر ایران در زمینه حقوق بشر نه تنها وظیفه اخلاقی جهان آزاد و دموکراتیک است بلکه به لحاظ عملی هم به تحقق اهداف غرب علیه برنامه هسته ای ایران یا کاهش تشنج در خاورمیانه کمک می کند. اعلام تحریم های جدید از سوی آمریکا نشانه آن است که ندای حقوق بشر و دموکراسی به گوش غرب رسیده و به آن توجه شده است. بسیاری از فعالان سیاسی ایرانی مستقر در خارج هم از این عمل استقبال کرده اند ولی از سران جنبش در داخل سخنی شنیده نشده است چون ممکن است متهم به جاسوسی و مزدوری برای غرب بشوند. ولی اگر غرب کار درستی انجام داد باید از آن استقبال کرد.
عضو مرکزیت گروهک منافقین با بیان این که «سران جنبش باید از حرکت آمریکا استقبال کنند» نوشت: این وظیفه سران جنبش است که وارد تعامل با غرب شوند و از انگ های ضدغربی نهراسند و صریحا جامعه جهانی را به اعمال تحریم های حقوق بشری تشویق کنند.
این تروریست فراری- البته به دلایل کاملا روشن- توضیح نداده که آمریکا به رغم انجام فجایع گسترده و بی نظیر طی 62 سال گذشته- از بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی گرفته تا انجام جنایت و کودتا در کشورهایی چون ایران و شیلی و... سرانجام اشغال عراق و افغانستان و حمایت از جنایت های ضدحقوق بشری رژیم صهیونیستی- چگونه می تواند پرچمدار حقوق بشر باشد و فتنه گران چگونه می توانند جرأت علنی کردن نوکری و همراهی با آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی را داشته باشند؛ کاری که منافقین کردند و به زباله دانی تاریخ پیوستند.
اما درباره لزوم هماهنگی فتنه گران با قدرت های خارجی در عرصه تحریم - چه به بهانه فعالیت هسته ای و چه در پوشش حقوق بشر- سران فتنه منتظر توصیه های منافقین نبوده و در ارتباطات پنهان با مقامات غربی که با واسطه هایی نظیر مهاجرانی، عبادی، هاشمی، سازگارا و... صورت گرفته، از آنها خواسته اند فشار تحریم علیه ایران را شدت بخشند تا جریان فتنه و براندازی بتواند در داخل از آنها به عنوان اهرم فشار بر جمهوری اسلامی استفاده کند.
این را هم باید یادآور شد که ملت ایران دشمنان مستکبر و استعمارگر خود را شناخته اند و از این جهت فرقی نمی کند که غرب پالان درازگوش تحریم را برداشته و کت و شلوار (حقوق بشر) بر تن آن کند!

/ 2 نظر / 3 بازدید
bahar

آقای احمدی‌نژاد هرچی‌ به سرش بیاید حقش است. با وجود اینکه ایشان اخیرا با امام زمان هم ادعای تماس کردند . ایشان باید بدانند که بدون حمایت رهبر و دلاوری بسیجی‌ها که سرکوبی و تنبیه مردم نادان را عهده داشتند، وجود خارجی‌ نخواهند داشت. حالا هر چقدر بگویند که با امام زمان تماس دارند. احمدی‌نژاد گفته حرفهایش را پیش مردم خواهد برد، اگر مردم دوباره به خیابانها بریزند ما بسیجیان اینبار اینها را همراه احمدی‌نژاد به جهنم خواهیم فرستاد.

guisan

سلام ، انشا‌الله که روزه همه قبول باشد. ماه رمضان آمد و رفت ولی‌ ما یارانه ندیدیم. باز هم شکر خدا را که با نان و ماست افطار کردم. افطار من را یا دادند به حزب‌الله یا به آقای مشایی و فامیل عزیزش آقای احمدی‌نژاد تا چند میلیارد تومن پول تو جیبی‌ داشته باشند وقتی‌ میروند مسافرت تاجیکستان،قزقستان و جاهای دیگه که ملت بی‌ دین و خدا هستند.