آخرین فرصت برای اصلاح حساب بانکی ویژه هدفمندی یارانه ها

مدیرعامل سازمان هدفمند کردن یارانه ها از فعال شدن مجدد سامانه رفاهی به نشانی wwwrefahiir همزمان با آغاز واریز یارانه ها به حساب سرپرستان خانوار خبر داد و گفت: امکان ثبت و اصلاح حساب بانکی سرپرستان خانوار در سامانه رفاهی طی مدت واریز یارانه وجود دارد.
بهروز مرادی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به این که دو روز پیش، مرکز آمار آخرین تغییرات وضعیت خانوارها را در اختیار وزارت رفاه قرار داد، خاطرنشان کرد: براساس این اطلاعات، وضعیت تعدادی از خانوارها به علت یکی از وقایع تولد، فوت، طلاق و ازدواج تغییر کرده است و سرپرستان این گروه ها می توانند با مراجعه به سامانه رفاهی، شماره حساب خود را ثبت کنند.
وی همچنین به عدم تایید حساب بانکی کمتر از سه درصد کسانی که متقاضی دریافت یارانه هستند، از سوی بانک اشاره و اظهار کرد: این افراد می توانند با مراجعه به سامانه رفاهی، شماره حساب بانکی خود را اصلاح کنند.
به گفته مرادی، افرادی که شماره حساب آنها از سوی بانک تایید نشده است باید با مراجعه به شعبه بانکی که در آن حساب دارند، مشکل را برطرف و نسبت به ثبت شماره حساب خود در سامانه رفاهی اقدام کنند.
مدیرعامل سازمان هدفمند کردن یارانه ها در پایان، زمان واریز یارانه به حساب خانوارها را، هفته پیش رو عنوان و اضافه کرد: ترتیب استانی واریز یارانه ها به زودی اعلام می شود.

/ 2 نظر / 41 بازدید
zedeeslamehaghighi

والله به ما مردم ایران باید جایزه بدهند. با این همه تحریمهای اقتصادی،برداشتن یارا نها، بالا رفتن وحشتناک قیمتهای همه چیز، نرخ تورّم از دست در رفته، بیکاری، گرسنگی و ما هنوز زنده هستیم. برنج،گوشت ، نان، کم بود بنزین هم سر به آسمان گذشته. تهران از نظر هوا کثیفترین شهر دنیا شناخته شده این فقط به خاطر بنزین تصفیه شدهٔ در ایران که نه فقط کثیف هست بلکه سمی. به خاطر رفتارمون هیچ شرکتی نمیخواهد در ایران سرمایهگذاری بکند. جهانگردان را هم خودمون خیلی وقت پیش فراری دادیم. فقط منتظره امام زمان هستیم تا بیاید تا وضع درست بشود. ایکاش ما جای پاسدارها و آقایان و آقا زدگان بودیم و در حالیکه منتظره آمدن امام زمان هستیم شکم هامون پر بود و بانک هامون در آلمان پره پول و کلیقراردادها تو دستمون بود. آی امام زمان تو کمرتون بزنه.

آیا ما می توانیم حساب بانکی خود راتغییر دهیم