ابراز ناراحتی موسوی از افشاگری‌های احمدی‌نژاد در سازمان ملل

خبرگزاری فارس: میرحسین موسوی از سران فتنه در مطلبی که خودش به نام مصاحبه تهیه کرده و در سایت متعلق به خود به نام مصاحبه منتشر کرده است به طور تلویحی از افشاگری‌های احمدی‌نژاد در نطق سازمان ملل و مصاحبه با رسانه‌های آمریکا ابراز ناراحتی کرد.
به گزارش گروه "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، روزنامه رسالت ستون شنیده‌ها و نکته‌‌های امروز پنج شنبه خود را به اخبار زیر اختصاص داد. 
*ابهام آفرینی پسر منتظری درباره امام 
احمد منتظری از مواضع مجمع روحانیون مبارز در جریان عزل پدرش توسط امام خمینی انتقاد کرد. 
احمد منتظری که به نوشته سایت حامی موسوی در لندن با تعدادی از عناصر جنبش سبز دیدار کرده بود گفت: مجمع روحانیون مبارز آن موقع بیانیه تندی دادند و الفاظ زشتی هم به کار بردند. 
وی همچنین گفت: دستور حصر پدرم را آقای خاتمی امضا کرد و در این باره دستور داد. احمد منتظری در پاسخ به این سئوال که سال گذشته در جریان انتخابات ریاست جمهوری پدرتان به چه کسی رای داده است، گفت: رای ایشان مخفی بود و به کسی نمی‌گفتند که به چه کسی رای داده‌اند اما علی‌القاعده ایشان به موسوی و یا کروبی رای داده‌اند. 
احمد منتظری در این دیدار تلاش کرده تا از حضرت امام چهره‌ای خشن که اطلاعات کانالیزه دریافت می‌کرد ترسیم کند و در مقابل پدرش را فردی حق طلب و متواضع و مطلع به امور معرفی نماید. وی در این باره به سبزها گفته نامه‌هایی را پدرم می‌نوشت که ممکن است برخی از آنها به امام نرسیده باشد به طور مثال پدرم در تاریخ 4/1/68 نامه‌ای به امام نوشتند که من شرعا و قانونا نظر شما را بر نظر خودم مقدم می‌دانم و امام می‌توانست زیر آن نامه بنویسد برو کنار و سیاست و ریاست را کنار بگذار اما امام در تاریخ 6/1/68 نامه‌ای نوشتند که والله من از اول با قائم مقامی تو مخالف بودم. خلاصه اینکه جواب آن نامه متواضعانه، این نامه تند نبود. وی در این نشست هیچ گونه مطلبی درباره ساده لوحی‌های پدرش در حمایت از منافقین و لیبرال‌ها، علت نوشتن نامه تند پدرش برای ربودن خواب از چشم‌های امام و.... عنوان نکرد. 
*نگرانی حامیان موسوی از دستگیری اوباشان 
مردم منطقه 4 تهران از جمع‌آوری اراذل و اوباش و معتادان ابراز خوشحالی و سایت حامی موسوی ابراز نگرانی کرد! 
نیروی انتظامی سه‌شنبه شب با شناسایی اراذل و اوباش و معتادان منطقه 4 تهران و در یک اقدام حساب شده جمع‌زیادی از این عناصر را دستگیر کرد. 
هنگامی که ماموران نیروی انتظامی ساعت 12 شب به در منازل این افراد مراجعه و عناصر متخلف را دستگیر می‌کردند مردم با اطلاع از حضور نیروی انتظامی مراتب قدردانی خود را از این اقدام ابراز کردند. 
نیروی انتظامی برای جلوگیری از فرار عناصر معتاد و اوباش و مزاحمین نوامیس مردم اقدام به تیراندازی هوایی کرد تا مانع از فرار این افراد شود.
در همین حال سایت جرس که اتاق فکر میرحسین در لندن محسوب می‌شود از این اقدام نیروی انتظامی خشمگین شد و به جای حمایت از بازداشت اوباشان و معتادان، از این افراد به عنوان بی گناه و زمینه‌سازی برای حضور پلیس در خیابان‌ها نام برد و مدعی اعمال خشونت نسبت به مردم شد. 
*نگرانی اسرائیل از سفر احمدی‌نژاد به لبنان 
رژیم صهیونیستی در آستانه سفر احمدی‌نژاد به لبنان به یکباره نگران آرامش و امنیت لبنان شد! 
رژیم صهیونیستی که به خاطر روحیه تجاوزکارانه‌اش بارها لبنان را صحنه تاخت و تاز خود قرار داده است در آستانه سفر احمدی‌نژاد در چهره دوست مردم لبنان ظاهر شده است. یوسی لوی سخنگوی وزارت امور خارجه اسرائیل درباره این دیدار گفته دیدار احمدی‌نژاد از لبنان بیش از آنکه زیانی برای اسرائیل داشته باشد به مصالح سیاسی و منافع ملی لبنان آسیب می‌رساند. 
وی با طرح ادعایی مضحک گفت ایران می‌خواهد کشور مظلوم لبنان را ببلعد لذا وظیفه جامعه جهانی و کشورهای عرب است که اعتراض کنند و از سفر تحریک آمیز احمدی‌نژاد به لبنان جلوگیری کنند. سایت وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی نوشته که سود این سفر را علاوه بر ایران، سوریه و حزب‌الله لبنان خواهد برد. 
این سایت همچنین از مخالفت گروه 14 مارس با سفر احمدی نژاد به لبنان خبر داد اما در عین حال اعتراف کرد که مجموعه ملی گرایان لبنان ضعیف‌تر از آن هستند که بتوانند موجب لغو دیدار احمدی‌نژاد از لبنان شوند. 
*ادعاهای جدید میرحسین 
میرحسین ادعا کرد مدیران موثر کشور در حزب مشارکت، مجاهدین انقلاب و اعتماد ملی حضور دارند! 
میرحسین موسوی که بعد از بیان دروغ بزرگ سال 88 درباره نتایج انتخابات و رئیس‌جمهور خواندن خود قبل از پایان رای گیری، رتبه ویژه‌ای برای خود در میان دروغ پردازان به جا گذاشت هنوز هم به این رویه ادامه می‌هد. وی در مطلبی که خودش به نام مصاحبه تهیه کرده و در سایت متعلق به خود به نام مصاحبه منتشر کرده است به طور تلویحی از افشاگری‌های احمدی‌نژاد در نطق سازمان ملل و مصاحبه با رسانه‌های آمریکا ابراز ناراحتی کرد. میرحسین همچنین از احزاب مشارکت و مجاهدین انقلاب و حزب اعتماد ملی که نقش موثری در فتنه سال گذشته داشتند حمایت کرد و متخلفان و محکومان این احزاب را مدیران موثر که می‌توانند در بحران تحریم به داد کشور برسند دانست و مورد حمایت قرار داد. 
موسوی در ادامه حمایت خود از عوامل فتنه در حادثه سال گذشته ادعا کرد وقتی می‌بینم مدیران برجسته کشور در زندان هستم متاثر می‌شوم. 
میرحسین در این مصاحبه توضیح نداد اگر مدیران برجسته کشور در سه حزب منحل شده و غیر قانونی حضور دارند، پیشرفت‌های علمی و عمرانی کشور طی پنج سال گذشته به دست چه کسانی انجام گرفته است؟!

/ 0 نظر / 3 بازدید