شعار نه غزه نه لبنان رنگی برای حنای سبز باقی نگذاشت

مقامات لبنانی از پخش فیلم ساخته شده توسط یکی از عناصر فتنه گر (حنا دختر محسن مخملباف) در این کشور جلوگیری کردند.
فیلم ساخته شده توسط دختر مخملباف که برای سیاه نمایی علیه جمهوری اسلامی و به سفارش آیپک-لابی صهیونیست ها- ساخته شده، قرار بود در جشنواره فیلم بیروت به حمایت از فتنه سبز به نمایش گذاشته شود.
میترا فرهمند خبرنگار صهیونیست رادیو فردا در گزارشی از مبدأ اسرائیل، با اشاره به جلوگیری از پخش فیلم یاد شده در لبنان نسبت به این ماجرا ابراز ناخرسندی کرد. وی در عین حال در گزارش خود تصریح کرد روستاهای شیعه نشین جنوب لبنان که در نبرد 4 سال پیش ویران شده بودند نه تنها بازسازی شده اند بلکه پرچم جمهوری اسلامی هم در «بوستان ایران» در منطقه مارون الراس در اهتزاز است؛ جایی که منطقه «آویویم» در شمال اسرائیل را می توان به آسانی مشاهده کرد. سیدحسن نصرالله درباره احتمال سنگ انداختن احمدی نژاد به خاک ]؟![ اسرائیل در سفر به لبنان می گوید «اگر از من بپرسید احمدی نژاد نه سنگ، که خیلی چیزهای دیگر می تواند به اسرائیل پرتاب کند.» اشاره او به موشک است.
آنچه در گزارش رادیو فردا و اقدام محافل نزدیک به رژیم صهیونیستی برای بردن فیلم دختر مخملباف به بیروت و تلاش جهت پخش آن قابل تأمل است، پررویی این محافل است چه اینکه عناصر میدانی و خیابانی فتنه گران سال گذشته در جریان حاشیه سازی برای تظاهرات روز قدس شعار «نه غزه، نه لبنان» سر داده و ماهیت صهیونیستی خود را به نمایش گذاشته بودند و به همین دلیل هم برخی عناصر فراری- نظیر «آیدا،ق» در سایت روزنت - در گزارش های خود تصریح کردند که شهروندان لبنان و فلسطین و مصر به جریان سبز در ایران به چشم مزدور و ستون پنجم اسرائیل و آمریکا نگاه می کنند.
یادآور می شود محسن مخملباف که در هفته های اولیه فتنه در ایران، دچار توهم حاد شده و خود را سخنگوی جریان سبز در خارج معرفی کرده بود، بارها خواستار تحریم و فشار نظامی علیه ملت ایران شد.
گفتنی است اخیرا سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از عناصر اپوزیسیون و همراه فتنه گران در خارج خواست تا به تل آویو رفته و ضمن حضور در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی علیه سفر رئیس جمهور ی اسلامی ایران به لبنان شعار [احتمالا نه غزه، نه لبنان!] سر بدهند.در همان حال از سران فتنه دعوت کرد تا از طریق اسکرین بوردهایی -مانیتورهای بزرگ تلویزیونی- که اسرائیل در مرز فلسطین اشغالی با لبنان نصب می کند برای اپوزیسیون و علیه دکتر احمدی نژاد سخنرانی کنند.

/ 0 نظر / 6 بازدید