جاسبی: مطیع نظر ولی فقیه در بحث وقف اموال دانشگاه آزاد هستیم

رئیس دانشگاه آزاد گفت: در بحث وقف اموال دانشگاه آزاد ما مطیع نظر امر ولی فقیه هستیم و به هر چه مقام معظم رهبری صلاح بدانند، عمل می کنیم.
عبدالله جاسبی در حاشیه مراسم افتتاح چندین طرح دانشگاهی در سیرجان اظهار داشت: واحد علوم و تحقیقات که برای تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد شهرستان سیرجان بسیار مهم است، به زودی در دانشگاه آزاد این منطقه راه اندازی می شود.
وی از احداث 100 هزار مترمربع ساختمان دانشگاهی در مجتمع دانشگاه آزاد شهرستان سیرجان خبر داد و تصریح کرد: این مجموعه ساختمانی در پیشبرد ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته های مختلف در سیرجان بسیار حائز اهمیت است.
رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به ساخت 20 میلیون مترمربع فضاهای آموزشی برای دانشگاه آزاد طی سال های پس از انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: ما دهه چهارم انقلاب را دهه رقابت با دانشگاه های معتبر جهان می دانیم و با آنها رقابت می کنیم.
جاسبی افزود: دانشگاه آزاد در حوزه پژوهش، مقالات علمی و پژوهشی و مقالات پژوهشی خارجی آی اس آی مقام نخست را در جهان کسب کرده است. وی اظهار داشت: در بحث وقف اموال دانشگاه آزاد ما مطیع نظر امر ولی فقیه هستیم و به هر چه مقام معظم رهبری صلاح بدانند، عمل می کنیم.

/ 0 نظر / 4 بازدید