اعظ طبسی: بیانات رهبری در جمع حوزویان قم منشوری مهم برای تمام حوزه های علمیه است

تولیت آستان مقدس علی بن موسی الرضا(ع) برنامه ریزی دقیق و عمل به بیانات مقام معظم رهبری در جمع حوزویان قم را ترسیم کننده افق روشنی برای حوزه های علمیه دانست.
به گزارش ایسنا، آیت الله واعظ طبسی در نامه ای به دفتر آیت الله العظمی خامنه ای با اشاره به برکات سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان قم و حضور ایشان در جمع طلاب و نخبگان حوزه، خاطرنشان کرد: بیانات ارزشمند و حکیمانه جناب عالی در جمع حوزویان منشوری مهم برای حوزه های علمیه است که برنامه ریزی دقیق و عمل براساس آنها می تواند آینده ای درخشان و افق روشنی برای حوزه ها ترسیم نماید.
متن نامه رئیس حوزه علمیه مشهد به این شرح است: محضر مبارک رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)، با اهدای شایسته ترین سلام ها و تحیات؛ سفر ده روزه حضرتعالی به استان قم، فصلی پربرکت و اثرگذار برای آن دیار و به خصوص حوزه های علمیه تشیع رقم زد.
سفری که با استقبال پرشور مردم مومن و انقلابی، مراجع معظم، علما و فضلای آن استان همراه شد، بار دیگر خط پرافتخار و باشکوه امامت و امت را پررنگ تر از همیشه نمایان کرد و البته دیدار گرم و صمیمی آن رهبر فرزانه و حضور در جمع های مختلف حوزویان، به ویژه علما و مراجع معظم تقلید از لحظات زیبا، شیرین و امیدآفرین این سفر بود.
بیانات ارزشمند و حکیمانه جنابعالی در جمع حوزویان منشوری مهم برای حوزه های علمیه است که برنامه ریزی دقیق و عمل براساس آنها می تواند آینده ای درخشان و افق روشنی برای حوزه ها ترسیم نماید.
اینجانب ضمن سپاس و قدردانی از بذل عنایات حضرتعالی با استعانت از خداوند متعال، عزم راسخ خود و مجموعه شورای برنامه ریزی مدیریت حوزه علمیه خراسان به عنوان دومین حوزه جهان تشیع را در تلاش بیش از پیش و مضاعف برای زمینه سازی و حرکت در این مسیر، اعلام می نمایم.
در جوار مرقد مطهر و مضجع شریف حضرت رضا(علیه آلاف التحیه والثناء)، طول عمر، سلامتی و دوام برکات و تاییدات وجود شریف را از پیشگاه خداوند متعال مسألت می کنم.
«والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته»

/ 0 نظر / 8 بازدید