15 آبان انجام می شود پرداخت خط اعتباری وسایل نقلیه سنگین و عمومی

رئیس ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت کشور گفت: تا 15 آبان ماه سال جاری کلیه کامیونها و کامیونتهای برون شهری کارت اعتباری خود را دریافت می کنند.
محمد رویانیان در مراسم تحویل 160 دستگاه اتوبوس و میدل باس در اصفهان افزود: بانک صادرات تعهد کرده تا ظرف 10 روزه آینده خط اعتباری کامیون ها، کامیونت و کشنده برون شهری به مبلغ یک میلیون را پرداخت کند که به زودی اطلاعیه آن داده می شود و این اعتبار شامل 270 هزار دستگاه می شود.
وی ادامه داد: کلیه اتوبوسهای درون شهری که در حال خدمت رسانی نیز هستند و مینی بوس های شهری و اتوبوس های برون شهری و کامیونت های برون شهری نیز نزدیک به 600 تا 800 هزار تومان از بانک تجارت دریافت خواهند کرد.
رویانیان همچنین اظهار داشت: کلیه مینی بوسها و تاکسی های برون شهری نیز که نزدیک به 35 هزار دستگاه است و کلیه ونهای تاکسی را بانک رفاه کارگران تعهد کرده است تا به آنها خط اعتباری اختصاص دهد.
رئیس ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت کشور همچنین ادامه داد: بانک ملت تعهد کرده است تا 15 آبان ماه خط اعتباری کل تاکسی های کشور را نیز شارژ کند و باید هر چه سریع تر این حرکت انجام شود.
وی همچنین ادامه داد: بانک سپه نیز تعهد کرده است تا خط اعتباری آژانس های کشور که در مجموع نزدیک به 220 هزار آژانس هستند را نیز شارژ کند.
رویانیان ادامه داد: در نظر داشتیم که تا پایان مهرماه سال جاری این خط اعتباری شارژ شود اما اکنون تا 15 آبان ماه به بانکها وقت بیشتر نمی دهیم.
رئیس ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت کشور ادامه داد: از یک و نیم میلیون راننده فعال در کشور که همیشه همراه دولت بوده اند نیز خواسته می شود تا با کنترل قیمتها به دولت کمک کنند.
رویانیان خاطرنشان کرد: قیمت کرایه ها بالا نمی رود و افزایش قیمتها تا حدی مجاز است که دولت به آنها اعلام می کند.
رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور همچنین مدت زمان این هزینه خط اعتباری را 4 ماهه دانست و گفت: رانندگان می توانند در طول زمان دلخواه از این هزینه استفاده کنند.

/ 0 نظر / 8 بازدید