رازگشایی ضدانقلاب از شکست نفاق جدید در پروژه براندازی

چرا اصلاح طلبان قادر به تغییر و براندازی جمهوری اسلامی نیستند؟
به گزارش سایت صهیونیستی بالاترین، وبلاگ ]ضدانقلابی خود رهاگران[ در پاسخ به پرسش مذکور نوشت: کسانی چون مهندس موسوی و کروبی از اجرای بدون تنازل قانون اساسی به عنوان راه خروج از بن بست سخن گفتند اما بطلان حرف خود را دیدند. با چماق قانون اساسی نمی توان به جنگ رژیم و رهبری رفت. موسوی و کروبی می گویند قانون اساسی وحی منزل نیست و می توان آن را تغییر داد. ولی طبق اصل آخر قانون اساسی، اصول مربوط به اسلامی بودن نظام و ولایت فقیه و مذهب رسمی اثنی عشری غیرقابل تغییر می باشد و اگر در نظر بگیریم بقیه اصول قانون اساسی تابعی از این ماهیت مذهبی هستند و مشکل عمده همین «پایه» قانون اساسی است، نمی توان با تکیه بر همین قانون اساسی آن را «تغییر» داد یا لااقل صرفاً اصولی را می توان عوض کرد که چندان تفاوتی با وضع فعلی ایجاد نمی کند.
نویسنده لائیک این تحلیل همچنین نوشته است: با تجربه دوران اصلاحات معلوم شد تعابیری مانند «قرائت دموکراتیک از آراء آیت الله خمینی» یا «استخراج دموکراسی از قرآن» چه اندازه دور از واقعیت است.
بسیاری از نیروهای سیاسی (از مسعود بهنود گرفته تا فرخ نگهدار) مکانیسم صندوق رأی به هر قیمت را تبلیغ می کردند که تنها باعث شد رهبر جمهوری اسلامی به طور مکرر از مشروعیت نظام و حضور 40 میلیونی امت همیشه در صحنه صحبت کند. این اشتباه مهم ما و آمریکا در خاورمیانه است که به صندوق رأی و کمیت رأی دهنده ها به جای کیفیت دموکراسی ]!؟[ بها می دهیم که ممکن است حتی به روی کار آمدن دشمنان دموکراسی از طریق رأی گیری منجر شود.
این تحلیل خطاب به موسوی و کروبی تأیید می کند: اعدام ها نه تنها جنبه غیردینی ندارد بلکه با توجه به متن قرآن و سنت است.
گفتنی است بسیاری از محافل ضدانقلاب ضمن آن که تاکید کرده اند موسوی و کروبی و خاتمی به عنوان پوشش تظاهر به پایبندی به اسلام و خط امام و قانون اساسی داشته اند، اعلام کرده اند این تاکیدها در نهایت به ضرر این عناصر تمام می شود.

http://www.kayhannews.ir

/ 0 نظر / 5 بازدید